Eğitim Hizmetlerimiz

meslekiegitimler1meslekiegitimler2

Mesleki Eğitimler

Meslek Eğitimler gerek iş sağlığı güvenliği açışından, gerek iş bilinci açısından oldukça önem arz etmektedir. 13.07.2013 tarih ve 28706 sayılı Resmi gazetede yayınlanan Tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalışacakların mesleki eğitimlerine dair yönetmelik gereği, mesleki eğitimi olmayan kişilerin bu işyerlerinde çalıştırılması yasaklanmıştır, mesleki eğitimi olmadan işçi çalıştırmak aynı zamanda işverenlere vicdanı ve manevi sorumluluklarda yüklemektedir.

Mesleki Yeterlilik Sınavına Hazırlık Eğitimleri

İnşaat, Metal, Elektrik vb. alanlarda mesleki yeterlilik belgesi almak isteyen adaylar dikkat!!! Mesleki yeterlilik sınavına hazır olarak girerek ilk seferde belge almak mı istiyorsunuz? Sınava girmiş ancak başarılı olamamış adaylar diğer sınava hazır olarak mı girmek istiyorsunuz? Ulusal yeterlilikleri referans alarak sınavda başarılı olmanıza büyük oranda destek olacak eğitimler düzenliyoruz. Sınava hazır olarak gir paran da zamanında boşa gitmesin

meslekiegitim1
is-sagligi-g2is-sagligi-g1

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Usul ve Esasları yönetmeliği çerçevesinde İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri düzenliyoruz. Tecrübeli Hekim ve Uzmanlarımızın vereceği eğitimlerle sıradan İş Güvenliği Eğitimlerinin dışına çıkarak personelinizde farkındalık oluşturuyoruz.

Yüksekte Çalışma Eğitimleri

Yüksekte Güvenli Çalışma kapsamında "IRATA" Sertifikalı(Industrial Rope Access Trade Association – Endüstriyel İple Erişim Ticaret Birliği) SEM "YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİCİSİ" Belgesine sahip "A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI" eğiticilerimizle, adresinize geliyoruz, yaptığınız işe özel teorik ve uygulamalı YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİMİ veriyoruz. Eğitim sonrasında başarılı olan adaylara "YÜKSEKTE ÇALIŞMA BELGESİ" düzenlenliyoruz.

yuksekte-calisma-g1yuksekte-calisma-g2
kapali-alanda-calismav1kapali-alanda-calismav2

Kapalı Alanda Çalışma Eğitimleri

Ülkemizde de maalesef Kapalı alanda kontrolsüz çalışma sonucu hayatını kaybeden bir çok kişi olmuştur. Kapalı alanda çalışma özel eğitim gerektiren bir çalışma olup tecrübeli ve uzman personelimizle kapalı alanda emniyetli çalışma bilinci oluşturuyoruz. Sürekli çalışmaya göre tasarlanmamış olan ve girişleri ve çıkışları kısıtlı olan alanlar,kapalı alanlar olarak nitelendirilmektedir. Giriş izni gerektiren kapalı alanlar terimi ise;tehlikeli ya da tehlike oluşma ihtimali olan, ortama giren bir kişiyi yutma tehlikesine sahip bir malzeme ihtiva eden, içeri doğru kapanan kapılar veya aşağı eğimli olan duvarlar ya da içeriye giren bir kişinin boğulmasına ya da içeride kapalı kalmasına neden olabilecek daha küçük bir alana daralan duvarlar, korumasız makineler, açıkta duran kablolar, sıcaklık stresi gibi bilinen sağlık ve güvenlik tehlikelerini taşıyan alanlar gibi özelliklerin bir ya da birkaçına sahip olan alanları kapsamaktadır.

Yangın ve Acil Durum Eğitimleri

Acil Durum Ekip Eğitimi: 19 Aralık 2007 tarihinde 26735 sayılı Resmî Gazetede yayınlanan “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik” İşletmelerin Acil Durum Ekiplerinin oluşturularak bunlara eğitim ve uygulamalı tatbikat yapmalarını öngörmektedir. Bu amaçla işletmelerde oluşan acil durumlarda olaylara anında müdahale etmek ve yine karşılaşabilecek acil durumlara yönelik senaryolar üzerinden önceden hazırlıklı olmak amacıyla tüm ekip liderleri ve acil durum koordinatörünün hareket tarzlarının geliştirilmesi amacıyla Acil Yangın Söndürme, Arama Kurtarma Tahliye ve Emniyet ekiplerine verilen eğitimleri kapsar.

yangin-ve-acil-durumv1yangin-ve-acil-durumv2