HAKKIMIZDA

FİRMAMIZ

MESYAK, mesleki alanda sektörün ,danışmanlık, denetim,gözetim, vb ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla kurulmuştur. Mesyak faaliyet birimleri çerçevesinde organizasyon şemasını oluşturarak,Danışmanlık,Denetim, Gözetim ve Belgelendirme faaliyetlerini ayrı birimler altında toplamıştır. Mesyak Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı konusunda Bakanlıkça yetkilendirilmiştir. Kuruluşumuz hizmet verdiği alanlarda akredite olarak en üst düzeyde hizmet vermeyi hedeflemiş, bu hedeflere ulaşmak için temel oluşturacağını düşündüğü davranış kurallarını belirlemiştir. Çalışmalarında risk analizi sonuçlarını dikkate alarak sürekli iyileştirmeyi sağlamaktadır. MESYAK Kalite yönetim sistemi çerçevesinde TS EN ISO/IEC 17020 Muayene kuruluşları sistemine uyumlu kalite el kitabı ve ilgili dokümanları hazırlamıştır.

MİSYONUMUZ

“MESYAK belirlemiş olduğu davranış kuralları çizgisinden hareketle, tüm sektörlerin ihtiyacı doğrultusunda,Gözetim,Denetim,Danışmanlık ve Belgelendirme faaliyetlerini yürütmektir.

VİZYONUMUZ

Ülkemize katma değer sağlayacak ,Gözetim,Denetim,Danışmanlık ve Belgelendirme çalışmalarında akredite olarak bilinçli ve iyi bir örnek olarak hep önden gitmek istiyoruz ve gideceğiz.